APART

APART

2010 yılında hizmet hayatına başlayan Pamukcu Deluxe Apart köklü geçmişiyle sizlere ev sahipliği yapmakta.Şehrin merkezinde olan Pamukcu Deluxe Apart tüm kamu kurum ve kuruluşlara, hastane , eczane, market gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

Vasıta ihtiyacı olmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Tek bir otobüs ile tüm ilçelere ulaşım sağlayabileceğiniz mesafede yaşam olanağı sunmaktadır.

Apart sakinlerinin rahatlığı için hazırlanmış dairelerde 1+0 , 1+1 ve 2+1 şeklinde olup, full eşyalıdır (gardrop, çalışma masası, baza, yatak, buzdolabı, ocak, aspiratör, elektrikli şofben, TV, oturma grubu, perde, yemek masası ve sandalyeleri).

Döşeme ve mobilyalarda renk ve desen uyumuna özen gösterilmiştir.Yaşamınızı kolaylaştıran tüm eşyalar dairelerde bulunmaktadır.24 saat kamera sistemiyle güvenlik , ücretsiz ve sınırsız internet ve kat hizmeti , güvenlik personeli ile hizmet vermektedir.

Pamukcu Deluxe Apart, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile apart sakinlerine evlerinin sıcaklığını, konforunu sunmayı ve en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. 

© Copyright 2020. Her haklı saklıdır.

Bize Ulaşın

+90 384 212 44 77

+90 532 791 44 77

bilgi@apartdeluxe.com

İstiklal Cad. No:7
Merkez / Nevşehir

Daireler siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır.

Pamukcu Deluxe

Sosyal Medya

Pamukcu Residence ev rahatlığını residence konforuyla harmanlayarak misafirlerinin hizmetine sunmaktadır.